Loading...

Loading...
#beberexha Shared publicly - 2018-05-21 10:15:51
Photo

TAEHYUNG @ BBMAs ❤ The last picture is him with Bebe Rexha! #BBMAs

12900 likes - 40 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-21 11:24:34
Photo

Taehyung sama Bebe Rexha lagi nih😚 seneng masa gue liat nya, rileks gitu si Taehyung nya jadi punya banyak temen❤️ . Kalau kalian gimana?😂 —•— cr. crescendo & unicorn501 - •Nad•

1982 likes - 107 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-21 22:10:17
Photo

ったく距離が近いオンナだな‼🤬🤯👿😠😤 @beberexha でしたオンナ🙋🏻‍♀️ 名前は知ってるけど顔知らなくてごめんなw アメリカの洗礼受けまくって倒れそう😭 #BTSBBMAs #beberexha #방탄소년단 #남준 #진 #윤기 #호석 #지민 #태형 #정국 #RAPMONSTER #JIN #SUGA #JHOPE #JIMIN #V #JUNGKOOK #BTS #ナムジュン #ソクジン #ユンギ #ホソク #ジミン #ジョングク #ててです #テテ #뷔 #태태 #김태형 #🐯❤

146 likes - 8 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-21 01:38:59
Photo

Bebe Rexha x Taehyung “Haiii” ganteng Taehyung nyaaa😍😍😍 hayoo jangan pada kretek yah - •Nad•

2603 likes - 166 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 03:20:55
Photo

O M G ! ! ! this performance took my breathe away, i saw all the season of american idol and i fell in love with it 🙌🏻 btw i wanted gabby to win but it is what it is • @beberexha #beberexha #legend #rexhars #americanidol

403 likes - 2 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 09:59:10
Photo

😍😍😍😍😍💓💓💓💓•#NickiMinaj #onikatanyamaraj #minaj

21 likes - 2 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 09:54:33
Photo

Hola @elieef Şarkının tamamı için youtube linki bioda ✌🏻 #geazy #beberexha #me #myself #and #I

14 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 09:53:43
Photo

😍😍😍😍💓💓💓💓💖💖•#NickiMinaj #onikatanyamaraj #mylove

42 likes - 4 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 09:44:45
Photo

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka folur për albumin e saj të ri dhe pse Jennifer Lopez është artistja që e inspiron. Rexha, që po dominon akoma në Amerikë me hitin “Meant to Be”, thotë se do të dëshironte të bashkëpunonte sërish me grupin Florida Georgia Lines. “Kam disa gjëra që jam duke i punuar. Nuk kam përjetuar kurrë dashurinë e tillë para se të merresha me zhanrin ‘country’ andaj jam shumë falënderuese dhe mendoj se është shumë e papritshme, e bukur dhe e mrekullueshme”, ka thënë ajo për “Billboard”. Më 22 qershor, Rexha lanson albumin e ri “Expectations”. Ajo thotë se është e lumtur dhe nervoze në të njëjtën kohë për lansimin e këtij albumi. “Jeta ka shumë të papritura, isha shumë e lumtur, isha e mërzitur, isha duke u rritur dhe duke mësuar gjëra të caktuara në jetë, dhe nuk e di se çfarë do të ndodhë dhe për këtë është albumi. Ka momente të lumtura e të mërzitshme. Andaj mendoj se është një perceptim i jetës”, ka thënë ajo. Sa i përket yllit të saj të preferuar Jennifer Lopez, këngëtarja shqiptare ka thënë se ajo është e mahnitshme. “Më pëlqen si performuese, qëndrimin që ka. Mendoj se është e jashtëzakonshme”, është shprehur ajo./ KultPlus.com #beberexha

0 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 09:27:27
Photo

Good Morning Rexhars @beberexha #rexhar #bee #beberexha #expectations

17 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 09:21:45
Photo

See you afternoon cuties @ivanmartinez @emiliovmartinez ❤️❤️💙💙 love you guys so so much ❤️❤️

9 likes - 2 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 09:18:43
Photo

Bebe Rexha dhe Dua Lipa pozojnë për herë të parë së bashku në Billboard 😍😍😍 #oranews #music #artist #beberexha #dualipa #song #love #art #singer #tirana #albania www.oranews.tv

18 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 09:12:19
Photo

So cute 💙💙 @ivanmartinez @emiliovmartinez 💙💙

9 likes - 1 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 09:07:42
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 09:04:41
Photo

Excuse me...We getting Possesiv now and claiming Bts As Ours? Ok Gurl Or Boi Idk Hold Up Bebe Just took a Fucking Picture with him and u come jumping at her As If they Are Dating Or Something like that.And if they were Dating U shouldnt Damn Care cuz Bts Has Rights to like a Girl/Boi Or Date someone. We dont Claim Bts. Bts is not ours We Are Theyre Fans That support them. And If U still think Bts Are Virgins Ur fucking wrong. They have had stuff before and Im sure. So stop being Possesive And Stop Sending hate To Bebe Or anyother Ppl. Sorry if that was too much I was just so Mad When I saw "Fans" Claiming Bts and Getting Jelous. Anyways Have A Good Day Loves <3

4 likes - 1 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 09:00:17
Photo

Follow me @bitchvixen for more. #neyo #beberexha #stefflondon

0 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 08:58:29
Photo

🎵 Do you feel me with every breath? 🎵 ________________ 🎤 Song - Can You Find Me 🎤 🎤 Singer - The Summer Set 🎤 ________________ Tags Begin 🎸 #music #instamusic #newsong #listentothis #favouritesong #songs #myfavourite #taylorswift #edsheeran #dualipa #beberexha #shawnmendes #justinbeiber #selenagomez #newrules #love #havana #demilovato

89 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 08:46:49
Photo

🐝 1 ♡

12 likes - 1 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 08:46:15
Photo

Lyrics on Point 💯 #beberexha #badbitch #becarefulwhatyouwishfor

4 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 08:37:19
Photo

oh my goddd. one month left until expectations. i can't wait!

5 likes - 1 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 08:29:46
Photo

Bebe Rexha in this yukky looking sparkly jumpsuit. What is that super janky belt?? Also found out her rump is false too! #beberexha #fillers #buttinflation #buttinjecting #bleachedblonde #singers #jumpsuits #celebrity #fashioncritic #thatssogauche #janky #tacky #garish #gaudy #wtf #lol #fail #celebrityfashion

13 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 08:29:17
Photo

guys it's only one month left until expectations. ahh i can't wait! #beberexha #rexhar #rexhars #expectations @beberexha

33 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 08:20:33
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 08:01:13
Photo

the girl at back😌😂 ~~~~~~~~~~~~~ #v #kimtaehyung #beberexha #kpop #korea #bts #bangtanboys #cute

6 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 07:49:39
Photo

one month until we get Expectations. my wig is (not) ready . . . #beberexha #Expectations #americanidol #photography #makeup #fashion #l4l #f4f

38 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 07:47:09
Photo

i loved the american idol performance so much💞 - - - #beberexha #Expectations #americanidol #photography #l4l #f4f #makeup #fashion #outfit

50 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 07:45:41
Photo

Favs♥️ . . . . . . . . . . . . . . . . . . #shawnmendes #taylorswift #winnieharlow #tay #beberexha #taylorswift #selenagomez #selena

13 likes - 1 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 07:43:39
Photo

🌸 • #DuaLipa

24 likes - 1 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 07:40:48
Photo

Breathtaking @beberexha 🖤 #BebeRexha #expectations

1 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 07:32:35
Photo

@beberexha so wonderful and powerful love you so much 😊😀😊😄😍❤😊😄❤❤❤😄❤❤❤#beberexhacometoportugal #beberexha #martingarrix #marshomello #drake #dualipa #kehlani #katyperry #expectations #sad #pushback #2soulsonfire #ferrari

20 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 07:25:00
Photo

bebe at american idol 🌹 #beberexha #rexhar #rexhars @beberexha

69 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 07:22:19
Photo

Hello.... it was me you we're looking for @lionelrichie #americanidol #allnightlong

16 likes - 8 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 07:21:09
Photo

Commute song of the day #neyo #beberexha #stefflondon #pushback #neyopushback @gemmabraidley

4 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 07:17:39
Photo

American Idol💫 #beberexha #americanidol

628 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 07:17:23
Photo

If I am who I am, I'm provocative, candid, and androgynous; there's nothing I can do that will make any fan think, 'I didn't expect that from her.'~HALSEY @iamhalsey . . . . Abstract halsey . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #dualipa #harrystyles #harrypotter #martingarrix #beberexha #miguel #ritaora #thechainsmokers #coldplay #lanadelrey #melaniemartinez #troyesivan #halsey #funnymemes #lol #lmao #bruh #petty #picoftheday #funnyshit #thestruggle #truth #malayalam #halsey #🙌🏽 #kimkardashian #drake #dead #dying #art

170 likes - 11 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 07:08:01
Photo

the Queen is the number one Medicine stan

26 likes - 2 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 07:03:10
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 06:55:03
Photo

Well well well 🧐😎🍍We #love hearing all these popular, chart topping songs that need the unmistakeable sound of #SteelDrums 🤟🏽This one is by @neyo / @beberexha / @stefflondon and has over 22 #million views 👀🍍🔌 @stargatemusic 🐠 We can play this song and more live so get in touch for some #SteelPan magic anywhere, anytime 📈 #theyalltrini #steelband #steelpan #steeldrums #perfect #chart #neyo #beberexha #stefflondon #pushback #congratulations #special #music #musicindustry #marketing #eventmarketing #wedding #weddingideas #bridetobe #exclusive #weddings #sunny #worldwide #fashion #igers #pickoftheday

13 likes - 0 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 06:52:19
Photo

And American idol is the end!The final show was so fun and I loved it!And I love American idol so much!THIS GUYS ARE AMAZING!Im so happy cuz I find my Idol in Americanidol!💗Wish you the bests! . #teammichibumbum #michellesussett #americanidol #hollywood #Idol #Love #angel #kind #Beatifull #Artist #singer #katyperry #lukebryan #lionelrichie #best #beberexha #bestidol #loveyou #venezuela #abc #abcchannel #abcnetwork #Disneyland #imadreamer #Heart #disney #venezuela #spain #spanish #cutest #Love

42 likes - 1 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 06:41:42
Photo

CAN YOU BELIEVE THAT WE ARE EXACTLY ONE MONTH AWAY FROM EXPECTATIONS? . #bebe #rexha #beberexha #rexhar #rexhars #rexharsfamily #legend @beberexha

33 likes - 1 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 06:36:35
Photo

— hello, today it is May 22nd and one year since the Manchester Attack at the DWT. jeez time flies. if you were affected by this, i truly hope you are ok and you are all so strong💓💞 i am so so proud of Ariana for the way she handled the situation, she is one of the strongest people i know and i am so proud of her. This event has changed some people’s lives forever, and it is so sad but it’s also important to remember that stuff like this only makes us stronger, and i’m honestly beyond proud of everyone who was there that night, especially Ariana. We will forever remember the angels that sadly lost their lives that night, R.I.P🙏🏻👼🏼💞

28 likes - 6 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 06:32:47
Photo

Best Dressed at #BBMAs 2018 😍🎙🎶 The blog has been updated with all the #BBMAS2018 red carpet looks! 🤩✨See all the rockin styles from one of the best music events, including the return of #TaylorSwift to the red carpet, my beloved #BebeRexha and gents #DarrenCriss & #NeYo. 💃🏽🙌🏾 Also looking hell good were #DerekHough, #Ciara, #DuaLipa and #Halsey too. 💖 So who else joins them as best dressed?? {Link in Bio} 🌟KILLER-FASHION.TK ** #fashion #KillerFashion #redcarpet #bestdressed #fblogger #style #irishblogger #celebrity #nirina #events #billboard #music #awards

30 likes - 2 comments
#beberexha Shared publicly - 2018-05-22 06:09:36